top of page

WELCOME

Welcome visitors to your site with a short, engaging introduction. Double click to edit and add your own text.

Start Now

Hakkımızda Daha Fazlası

AKSAN KABLO

1990 yılında Aksan Ticaret adıyla otomotiv yedek parça toptancılığı ile faaliyete başlayan firmamız, 1993 yılında Aksan Otomotiv Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti ünvanlıyla İstanbul da alçak gerilim taşıt kabloları üretimine başlamıştır. Kurulduğu günden bu güne yatırımları devam eden firmamız aynı heyecanla müşterilerimize hizmet vermektedir. Her gün yenilenen teknoloji ve müşteri ihtiyaçlarını yakından takip eden firmamız TSE 1453 ve İSO 9001 kalite belgelerinin yanında ‘’aksan’’ ve ‘’numerouno’’ marka tescil belgelerine sahiptir.

 

Değerlerimiz

Aksan Kablo müşteri merkezli çalışmayı amaç edinmiş, beklentilerin üzerinde çözüm ortaklığı sunan zamanında teslimat anlayışı ile güvenli ve kaliteli hizmet verme bilincinde olan bir şirkettir. Firmamız bütün müşterilerini uzun soluklu iş ortakları olarak görmekte ve en etkili servis çözümlerini ana prensip olarak kabul etmektedir. En iyi referansın kaliteli ve zamanında yapılan iş olduğunun bilincinde olarak, tecrübeli kadromuz ile kaliteyi en iyi şekilde birleştirmekteyiz.

 

Kalite Anlayışımız

 

• Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,

• Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,

• İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek maddelerin belirlenmesinde ve performans kaybına sebep olabilecek yaklaşımların belirlenmesi,

• Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda standartlarımızı geliştirerek uluslararası alanda daha iyi rekabet edebilmeyi hedeflenmesi,

• Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve sosyal alanda yetkinlik kazandırılması

HEMA KİMYA

Otomotiv sektöründeki 30 yıllık tecrübeye ve müşteri deneyimine dayanarak Hema Kimya, 2020 yılında teknik sprey grubunda üretime başlamıştır. Müşteri taleplerine göre ürün geliştirme, uluslararası standartlara uygun üretim altyapısı ve tecrübeli kadrosu ile Aerosol sektöründe standart ürün, yüksek kalitede üretim ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

Hema Kimya’nın kurumsal yönetim politikası; yenilikçi üretim, açık ve şeffaf iletişim, sürdürülebilir kalite standartları, çevre dostu ve insan odaklı stratejik önceliklere dayanmaktadır.

Hema Kimya, NU CHEMICAL ve PROFY markalı ürünlerini müşterilerinin ve paydaşlarının beğenisine sunmuştur. Hema Kimya, aerosol teknik sprey grubu ve dezenfektan ürün grubundaki ürünlerini hızla arttırmaktadır. Güçlü Ar-Ge yeteneği ve pazar tecrübesi ile Hema Kimya hızla yeni ürünlerini geliştirip müşterilerine sunmaya devam edecektir.

Hema Kimya, modern ve tam otomasyonlu üretim altyapısını, kurumsal müşterilerinin taleplerine sunmaktadır. Tasarım ve Ar-Ge ekiplerimizin desteği ile kurumsal müşterilerimizin özel markalı ürünlerinin üretimi için uçtan uca çözüm sunulmaktadır. Hema Kimya, müşterilerinin ürün ve üretim sürecinin bilgi gizliliğine riayeti taahhüt etmektedir.

Aerosol Teknik Sprey markamız NU CHEMICAL ve Dezenfektan sprey ve sıvı markamız PROFY ürünlerimiz, uygun fiyat ve ödeme koşulları ile siz değerli müşterilerimizin tercihine sunulmuştur. Hema Kimya, geliştirdiği yeni ürünler ve ulaştığı yurtiçi – yurtdışı müşterileri ile sektöre güçlü bir giriş yapmıştır. Hema Kimya, müşterileri, tedarikçileri, ve çalışanları ile değer esaslı bir ekosistem teklif etmektedir. Sizleri, Hema Kimya’nın bu yolculuğunda bir paydaş olarak görmeyi arzuluyor, hayırlı işler ve sağlıklı günler diliyoruz.

İletişime Geçin
bottom of page